02156494916
09121321182

تیرچه پاشنه بتنی

 

 

 

 

 

تیرچه پاشنه بتن

تیرچه در واقع خرپایی است که مشابه تیرچه های فرعی در سقف های تیرچه بلوک جهت یکپارچه سازی مورد استفاده قرار می گیرد.

مصالح تشکیل دهنده آن میلگرد اصلی و تقویتی  ، کلاف عرضی و بتن می باشد.

در راستای استاندارد سازی و تولید مورد اعتماد نامه 1-2909 سازمان ملی استاندارد بصورت اجباری مورد استفاده است که در خصوص تمامی مصالح مصرفی و حتی نوع جوش در اتصالات خرپا توضیحات کاربر را بیان داشته است .

تیرچه با بارگذاری های مختلف در کاربری مسکونی ،اداری-تجاری و پارکینگ مورد آزمایش قرار میگیرد که در این تست میلگرد تحتانی خرپا که قادر به تحمل نیروی کششی ایجاد شده  ، از لنگر خمشی متشکل از بارهای مرده و زنده سقف می باشد مورد بحث واقع می گردد.

تیرچه پاشنه بتنی با دو ساختار قابل ارائه می باشد :

1.ساختار سنتی با گاز co2

2. ساختار صنعتی با جوش مقاومتی (نقطه جوش) که در این حالت زیگزاگ ها بصورت یکپارچه توسط دستگاه آماده شده و درنقاط مختلف تیرچه با جوش نقطه ای به فولاد تحتانی و فوقانی متصل می گردد.

در استفاده از تیرچه به مواردی از قبیل داشتن نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد ایران ، کیفیت میلگرد مصرفی ، بتن مصرفی که مهمترین فاکتور آن اختلاط صحیح و استفاده شن ، ماسه و سیمان مرغوب و استاندارد می باشد که مقاومتی فشاری معادل با حداقل kg/cm2  200 را تامین نماید.

نکته قابل توجه : استفاده از قالب فندوله در پاشنه تیرچه های بتنی ممنوع گردیده است و بتن ریزی در قالب های ماندگار به شکل ناودانی با عرض استاندارد 12 تا 14 سانتیمتر می باشد.

و در آخر تیرچه مرغوب پاشنه بتنی مجموعه ای از مصالح استاندارد از جمله میلگرد ، کلاف ، بتن ، جوشکاری صحیح و حتی نگهداری بعد از بتن ریزی جهت خشک شدن  و بدست آوردن مقاومت لازم بتن می باشد که منجر به کسب رضایت مشتری می شود.

ما مفتخریم که با استعانت از خداوند منان و بکارگیری تجهیزات به روز و نیروی انسانی ماهر گواهی نامه ملی استاندارد ایران در زمینه تولید تیرچه پاشنه بتنی را نیز اخذ نموده ایم.

 

 

  • قیمت تیرچه پاشنه بتنی

برای کسب اطلاعات و محاسبه قیمت به روز تیرچه پاشنه بتنی :

  • تلفن همراه :09121321182 
  • تلفن ثابت : 02156479980
  • آدرس : اسلامشهر - روبروی شهرک سعیدیه - گاراژ فرخنده - تیرچه سازی قربانی
  • و یا لینک را لمس کنید
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :