02156494916
09121321182

خرپای تیرچه(صنعتی)

 

 

 

  • تیرچه صنعتی

در ابتدا باید توضیح داد که تیرچه با خرپای صنعتی یعنی خرپایی که با دستگاه اتوماتیک تولید می گردد که در این فرایند میلگردهای اصلی یعنی میلگرد زیرین و فوقانی همزمان وارد دستگاه می شود و توسط عضو رابط یعنی کلاف عرضی که بطور پیوسته با دستگاه بصورت هفتی و هشتی (زیگزاگ پیوسته) در می آید، با جوش مقاومتی به یکدیگر متصل شده، و در نهایت خرپای تیرچه بدون دخالت نیروی انسانی و با هم راستایی کامل نیروهای داخلی که خود عامل مهمی در جلوگیری از بروز کمانش در تیرچه است تولید می گردد.

و لازم به ذکر است که بنابر بند 1-4 آیین نامه 1-2909 استاندارد ملی ایران اتصال خرپای تیرچه با استفاده از جوش قوس الکتریکی با الکترود و پوشش دار دستی و با استفاده از شعله مجاز نمی باشد  که با وجود این تاکید ساخت و تولید تیرچه های سنتی با جوش دستی همچنان شایع است.

در مزایای تیرچه صنعتی می توان به امکان استفاده از میلگرد های A3 اشاره کرد در حالیکه در جوشکاری با قوس الکتریکی طبق استاندارد استعمال میلگرد A3 مجاز نیست.

جوشکاری توسط گان های جوش که اتصالی بدون ذوب شدن و بدون ورود ناخالصی گِل جوش به ترکیبات فولاد و در نتیجۀ پرس آرماتورها به یکدیگر صورت می گیرد.

کاهش استفاده در سطح مقطع زیگزاگ و میلگردهای اصلی تقریباً به میزان 30% که در نهایت منجر به مقرون به صرفه بودن برای خریدار و سبک شدن وزن سازه ای ساختمان خواهد شد.

توان تولید روزانه بیش از 2000 متر طول ، سرعت و دقت در تولید از دیگر مزایای این تیرچه می باشد.

 ما مفتخریم که با استعانت از خداوند منان و با بکارگیری تجهیزات به روز و نیروی انسانی ماهر گواهینامه ملی استاندارد ایران در زمینه تولید خرپای صنعتی را نیز اخذ نموده ایم.

 

  • قیمت تیرچه صنعتی 

برای کسب اطلاعات بیشتر و محاسبه قیمت ها با مشاوران ما در تماس باشید

  • تلفن همراه :09121321182 
  • تلفن ثابت : 02156494916
  • آدرس : اسلامشهر - روبروی شهرک سعیدیه - گاراژ فرخنده - تیرچه سازی قربانی
  • و یا لینک را لمس کنید
نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :