02156494916
09121321182

فوم سقفی

 

فوم

استاندارد فوم سقفی  ASTM با کد E2430 برای تولید یونولیت های سقفی مورد استفاده قرار می گیرد.

در بررسی پارامترهای قابل توجه در بحث استاندارد بودن یونولیت های ساختمانی فاکتورهایی چون شکل ظاهری ، ابعاد ، وزن  و عایق بودن از منظر صدا و حرارت مهم می باشد.

در بیان عملکرد فوم های ساختمانی به چند مورد اشاره می گردد:

1. یونولیت سقفی قالبی است برای بتن در سقف های دال یکطرفه یا به اصطلاح تیرچه بلوک

2. سبک بودن نسبت به دیگر متریال قابل استفاده

3. سرعت و سهولت فوق العاده 

4. ورق های دیواری که از همان جنس یونولیت می باشد در موارد مختلفی از جمله پرکردن سطوح درز انقطاع در مقاطع  پوتورها و ستونها در اسکلت بتنی ، قالب بندی فنداسیون و عایق بندی کف و دیوارها استفاده می گردد.

 

مواد تشکیل دهنده بلوک های سقفی EPS یا پلی استایرن منبسط شده می باشد که با بخار همه جانبه آب در بلوکر یا قالب به هم پیوسته می شود و از آنجا که 98 درصد حجم آن را هوا تشکیل می دهد سبک بوده  پوشش گچ روی آن در حکم نماد محافظی جهت یونولیت ها می باشد.

بلوکهای سقفی در ابعاد مختلف قابل تولید و برش می باشد که ابعاد شامل طول ،عرض و ارتفاع که غالباً به اندازه های استاندارد و معیار توسط میز برش CNC برشکاری میشود.

از دیگر کاربردهای فوم میتوان به ساندویچ پانل های دیواری که با پوشش مش مفتولی مسلح میگردد اشاره کرد. و با توجه به نظریه سبک سازی در ساختمان ها استفاده از ساندویچ پانل ها بسیار مقرون به صرفه، پرسرعت و ایده آل به نظر می آید که در هر حال در استفادع از فوم مقدار چگالی و تراکم مواد مصرف شده در متر مکعب نقش بسیار مهم و تعیین کننده ای در قیمت تمام شده محصول دارد.

لذا برای صحیح اجرا شدن و ایفای نقش کامل توسط این محصول از جمله عایق حرارت بودن، عایق صدا بودن و... به میزان دانسیته(چگالی) و حتی نوع مواد اولیه مصرفی از جهت کندسوز بودن یا نبودن و ایرانی یا خارجی بودن مواد باید توجه ویژه داشت.

 

 

 

برای کسب اطلاعات  و قیمت به روز فوم :

 

  • تلفن همراه :09121321182 
  • تلفن ثابت : 02156494916
  • آدرس : اسلامشهر - روبروی شهرک سعیدیه - گاراژ فرخنده - تیرچه سازی قربانی
  • و یا لینک را لمس کنید

 

 

نظرات
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :